Tıklayın Bize Hemen Ulaşın Bize Yazın

İstanbul'un Sırları ( Online )

İstanbul'un Sırları ( Online )

Kişi Sayısı: 10'lu takımlarla 5.000 kişi Süre: 30 - 120 dk. Etkinlik Yeri: Online ( Zoom, Teams, vb )

İstanbul'un Sırları Online Takım Aktivitesi
Kaybolan gizemli İstanbul'un Sırları kitabını bulmaya hazır mısınız ?
Katılımcıların takımlara bölünerek kendi aralarında rekabet ettiği strateji temelli online takım aktivitesidir. Dedektif Yaman bütün katılımcıları canlı olarak çalışma ofisinden karşılar ve katılan dedektif adaylarını takımlara bölerek İstanbul'un gizemli şifrelerini çözmeleri için onları serüvenin içine sürükler. Eş zamanlı olarak bütün takımlar bu serüven dahil olurlar ve onlara sunacağımız özel yazılım arayüzü ile oyuna giriş yaparlar. Her bir takıma bizden ajanlar eşlik ederek takımlarının birinci olması için gerekli desteği sağlarlar.
Yarışma da birinci olmak ve tabii ki kolay olmayacaktır. Takımınıza kaptan belirlemek, takımınız ile istişare etmek ve hızlı olmak birinci olmak için yeterli olacak mı hep beraber göreceksiniz ! Her bir takım oyunu bitirdikten sonra puan hesaplamaları yapılarak tekrar ana sahnede buluşuşur ve birinci olan takım dedektif Yaman tarafından anons edilir.
Detaylı bilgi almak ve demo yapmak için sales@eddra.com'a email atabilri veya 212 2525022 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
İstanbul'un Sırlarını yaptığımız markalardan bir kaçı BAYER, FUJI FILM, SANOVEL, HACH, VODAFONE, BORUSAN, ELOR HOLDING, KOLAY GELSİN, BUNGE
  • Öne çıkan özellikler: Takım olgusu, interaktif, bilgi ve zaman yönetimi.
  • Aynı anda yüzlerce kişiyi oynatabilme özelliği.
  • Sunucu eşliğinde interaktif kurgu.
  • Canlı olarak sunum ve kurgu.
  • Arayüz tasarımlarının markaya özel uygulanabilmesi.
  • Etkinliğe ve markaya özel hikayeleştirme.
VİDEO
FOTOĞRAFLAR