Tıklayın Bize Hemen Ulaşın Bize Yazın

Online Bilgi Yarışması

Online Bilgi Yarışması

Kişi Sayısı: 5000 kişiye kadar Süre: 45 -120 dk Etkinlik Yeri: Online ( Zoom, Teams vb )

Online Bilgi Yarışması / Online Quiz
Online bilgi yarışması aklınıza gelen hemen hemen her türlü içerik ile sunulabilir. Bu içerik şirketiniz ile alakalı da olabilir; bizim sıkça yaptığımız 80 & 90' lar olarak konumlandırdığımız eğlenceli bir kurguda olabilir. Hatta çocuklar için hem bilgi hem eğlence barındıran bir içeriğe bir bürünebilir. 
Peki sistem nasıl çalışır ? Yarışma daha önceden belirlenen içerik ile sunucumuz eşliğinde stüdyomuzda canlı yayınla başlar ve tamamen canlı olarak gerçekleştirilir. Şirket çalışanları online platfrom üzerinden yarışmaya bağlanır. Sunucumuz konsepti açıkladıktan sonra eş zamanlı olarak herkese soruları cevaplayacağı bir özel yazılım arayüzü paylaşır ve katılımcıların yarışmasına olanak verir. Soru adeti ve içeriği tamamen markaya özel oluşturulur. Her sorulan soru için katılımcıların 20 sn süresi vardır. Bu süre içinde en hızlı ve tabii ki doğru cevabı veren en yüksek puanı alır. Bütün sorular bittiğinde en yüksek skoru yapan yarışması birinci olur ve ödülü kazanır. Özel yazılım sayesinde her bir katılımcının verdiği cevaplar ve süreleri raporlanır. 
Detaylı bilgi almak ve demo yapmak için sales@eddra.com veya 212 252 5022 den bizlere ulaşabilirsiniz.
2021 yılı son üç aydır Online Bilgi Yarışması yaptığımız markalardan bir kaçı BORÇELİK, LELY, DAIKIN, ANADOLU SİGORTA, MESCO, ALIGN TECH, DAIICHI SANKYO, PERFETTI, NEXANS
  • Canlı olarak sunucu eşliğinde oynanır.
  • Tamamen interaktiftir ve katılımcılar oyuna dahil olurlar.
  • Yarışma içerikleri ve ekran arayüzleri etkinliğe özel olarak değiştirilebilir.
  • Özel yazılım sayesinde anlık skor hesaplanabilir.
  • Binlerce kişiyi aynı anda oynatabilen nadir aktivitelerdendir.
VİDEO
FOTOĞRAFLAR